Google+
Skrajutė

Skrajutė – tai nedidelis lapelis, kuris suteikia jos savininkui tam tikras nuolaidas prekėms ar paslaugoms. Dažniausiai tai nuolaidos, akcijos ir kita informacija skirta klientams privilioti.

Skrajutes dažniausiai dalina per platintojus vietose, kur vaikšto potencialūs pirkėjai. Jas taip pat galima platinti pardavimo vietose, parodų metu, pašto dėžutėse arba įteikti pirkėjui kartu su pirkiniu (tai labai populiarus BTL technologijos instrumentas: klientas apsiperka parduotuvėje ir gauna skrajutę su kurią, atėjęs apsipirkti antrą kartą gauna, nuolaidą ar kitas privilegijas).

Pagrindinis skrajučių privalumas – tai didelis efektas ir minimalios sąnaudos. Skrajutė gali būti spalvota ar nespalvota; su grafiniais elementais ar be jų – bet kokiu atveju, jos pagrindinis tikslas – informuoti tikslinę auditoriją apie Jūsų įmonės pasiūlymus. Todėl net paprasčiausia skrajutė, kuri nereikalauja didelių išlaidų suveiks taip, kaip Jums reikia.

UAB „Arte Feliz“ specialistai, per trumpiausią laiką, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus ir norus, sukurs eskizą, paruoš maketą ir atspausdins Jūsų įmonės skrajutes.