Google+
Reklamos lapelis

Reklamos lapelis – tai popieriaus lapas, kurio vienoje arba abejuose pusėse išdėstyta spausdintinė informacija. Tokio tipo poligrafija dažniausiai platinama parduotuvių lentynose, pašto dėžutėse ir kitose didelio žmonių srauto vietose. Reklamos lapeliai – tai vienas populiariausių ir efektyviausių reklamos būdų paveikti vartotoją. Priklausomai nuo prekių ar paslaugų tipo ir tikslinės auditorijos, kurios dėmesį turi pritraukti reklamos lapelis, jame pateikta informacija gali būti reklaminio, informacinio ar įvaizdžio formavimo pobūdžio. Reklamos lapelis gali būti atspausdintas ant bet kokio popieriaus, jis gali būti tiek nespalvotas, tiek spalvotas, tačiau, tuo pat metu, jo kokybė visada turi būti nepriekaištinga.

Reklamos lapelyje gali būti pateikta sekanti informacija:

  • Trumpa informacija apie įmonę;
  • Prekių ar paslaugų pranašumų aprašymas;
  • Trumpa informacija apie kainas;
  • Žemėlapis, kuriame nurodyta, kaip rasti įmonę ir kt.

Reklamos lapelių pagalba, Jus galite pranešti apie savo įmonę arba naują produktą dideliam potencialių klientų kiekiui. Reklamos lapeliai – nepakeičiamas informacijos nešėjas, kai vienu metu reikia pristatyti naują produktą, pateikti apie jį informaciją ir nurodyti, kur būtent galima jį įsigyti. Reklamos lapeliai, reikiamu momentu, gali priminti pirkėjui apie įmonę ar produktą, suformuoti tikslinės auditorijos susidomėjimą ir poreikį įsigyti tas ar kitas prekes ir paslaugas. Spalvingi, ryškus reklamos lapeliai – tai puiki dalomoji medžiaga paroduose, prezentacijų, konferencijų, promo-akcijų ir kitų renginių metu.

Gerai apgalvotas ir stilingas reklamos lapelių dizainas leis išskirti Jūsų prekes ar paslaugas kitų produktų ar paslaugų tarpe. Dizainas turi sukelti savyje teigiamas emocijas ir norą išbandyti siūlomą produkciją. UAB „Arte Feliz“ specialistai, per trumpiausią laiką, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus ir norus, sukurs eskizą, paruoš maketą ir atspausdins Jūsų reklaminius lapelius. Originalus dizainas, atliktas mūsų specialistų, sukurtas, atsižvelgiant į Jūsų firminį stilių, kokybiška reklamos lapelių spauda, atlikta ant puikios kokybės popieriaus, išskirs būtent Jūsų spausdintinę reklamą analogiškos konkurentų poligrafijos tarpe.