Google+
QR kodai

AF_qrcodeQR kodas – tai pakankamai populiari šiuolaikinė naujovė, kuri buvo išrasta 1994 m. Japonijoje.  Jau nuo tų laikų japonai naudoja QR kodus vos ne visose srityse. QR kodų sistema itin paprasta: nedidelis informacijos kiekis koduojamas ir paverčiamas savotišku paveiksliuku, specialaus programinio generatoriaus pagalba. Šifruojamas QR kodas taip pat paprastai, kaip koduojamas: tereikia parsisiūsti į savo telefoną nedidelę Java programą, kurios pagalba bet koks telefonas, palaikantis Java bei turintis kamerą gali nuskenuoti informaciją užšifruotą kode. Toliau viskas dar paprasčiau: programos pagalba tereikia nufotografuoti QR kodą ir Jūsų telefone atsiras visą jame užšifruota informacija.

Ką galima užšifruoti QR kode?

Pagrindiniai kodiruopčių formatai, kurie plačiau naudojami visame pasaulyje, tokie:

  • QR kode galima užšifruoti savo kontaktinius duomenys (poplitęs QR kodas ant vizitinių kortelių). QR kode koduojamas Jūsų vardas, pavardė, telefonų numeriai, elektroninio pašto adresas ir panaši informacija. Nuskaičius tokio pobūdžio QR kodą, telefonas automatiškai paprašys išsaugoti Jūsų kontaktus telefone;
  • Galima užkoduoti tinklapio nuorodą. Tokį OR kodą telefonas atpažins kaip aktyvią nuorodą ir iš karto pasiūlys apsilankyti nurodytame tinklapyje.
  • QR kode galima šifruoti tekstinę informaciją. Tokiu atveju telefonas parodys Jūsų tekstą.

QR kodo perspektyvos.

Daugelis marketingo specialistų, jau šiandien, yra įsitikinę, kad ateityje QR kodas gali tapti pagrindiniu reklamos varikliu. Daugybė prekių jau turi savo QR kodus ant pakuočių, kurias nufotografavus Jus nesunkiai galite gauti daugybę papildomos informacijos apie prekę ar jos gamintoją. Šia technologiją jau seniai naudoja visame pasaulyje žinomi prekiniai ženklai, tokie kaip Nike, McDonalds, Coca Cola ir kt.

Pagrindinis šios inovacijos privalumas – paprastumas ir lengvas pritaikomumas. QR kodą galima pavaizduoti ant Jūsų poligrafinės produkcijos, kainininkų, pakuotės, lauko reklamos plakatų ir ant kitų paplitusių reklamos nešėjų.

Kur naudojamas QR kodas?

QR kodas šiuolaikiniame pasaulyje labiausiai paplito ant vizitinių kortelių ir kitos poligrafinės produkcijos. Vizitinei kortelei sudėtinga sugalvoti optimalesnį būdą sutalpinti maksimalų informacijos kiekį, panaudojant minimalų kortelės plotą.

QR kodus patogu naudoti ant reklaminių lapelių, lankstinukų ir kitos spausdintos reklaminės produkcijos. Dėl didelio spalvingos reklamos kiekio, potencialus vartotojas gali nepastebėti Jūsų reklamos šūkio ar spalvingus paveikslėlius, tačiau į QR kodą jis visada atkreips dėmesį. Teisingai pateiktas QR kodas – gali tapti Jūsų reklamos kampanijos varikliuku.

QR kodas labai patogus spausdinant katalogus. Kiekvienai prekei galima priskirti individualų kodą, kuris potencialiam pirkėjui papasakos apie Jūsų prekę daug naudingos informacijos, kurios neįmanoma sutalpinti ribotame katalogo puslapio plotę.

Jeigu Jus sudomino šis kūrybingas ir originalus būdas papasakoti savo potencialiems klientams apie save, o gal savo produkciją ar paslaugas – susisiekite su mumis ir UAB „Arte Feliz“ specialistai sukurs ir pagamins Jums efektyvų reklamos nešėją, kuris taps galingu  ginklu kovoje už vartotoją.