Google+
Pakvietimai

Pakvietimas – tai Jūsų renginio vizitinė kortelė. Kokybiška spauda, tinkamai apgalvotas pakvietimo dizainas – tai Jūsų renginio sėkmės pradžia. Pirmas Jūsų svečių įspūdis apie renginį, bus tos emocijos, kurias jis pajaus gavęs Jūsų pakvietimą. Įvertinęs kvietimą, Jūsų svečias, galės suformuoti įspūdį apie artėjančio renginio pobūdį ir renginio organizatorių skonį.

Kuriant pakvietimą reikia pasitelkti fantaziją. Tik tokiu atveju pavyks pabrėžti šventės, kuriai jis adresuotas, unikalumą. Nestandartinis formatas, forma, popieriaus faktūra arba ranka parašytas pakviestojo vardas ir pavardė – tai tik keli būdai, kuriais galima pabrėžti šventės, kuriai ruošiami pakvietimai, unikalumą.

Gerai apgalvotas ir stilingas pakvietimo dizainas leis pabrėžti Jūsų renginio unikalumą ir sukels norą jame apsilankyti.

UAB „Arte Feliz“ specialistai, per trumpiausią laiką, atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus, norus ir renginio specifiką, sukurs eskizą, paruoš maketą ir atspausdins Jūsų pakvietimus.

Originalus dizainas, atliktas mūsų specialistų, sukurtas, atsižvelgiant į Jūsų firminį stilių, kokybiška pakvietimų spauda, atlikta ant puikios kokybės, nestandartinės faktūros popieriaus neliks nepastebėti Jūsų pakviestų svečių ir priduos Jūsų renginiui ypatingą žavesį.