Google+
Lankstinukas

Lankstinukas (brošiūra, bukletas, prospektas), turbūt, pats patogiausias ir talpiausias informacijos nešėjas. Jis patogus, nes viename, kelis kartus sulankstytame, lape galima sutalpinti daug naudingos informacijos. Šiandien lankstinuko pavidalu platinami trumpi vadovai, reklamos prospektai, programos ir kt.

Lankstinukas naudingas, kadangi savo iššaukiama ir spalvinga išvaizda gali sudominti, o svarbiausia, pateikti skaitytojui būtiną informaciją:

  • Pranešti apie parodą ar kitą renginį;
  • Informuoti vartotoją apie siūlomas prekes ar paslaugas;
  • Atsakyti į galimus potencialių pirkėjų klausimus apie Jūsų įmonės prekes ar paslaugas.

Lankstinukai gali būti tiek tradicinės, tiek netradicinės formos (atkreipiančios vartotojų dėmesį). Labiausiai paplitusios lankstinukų rūšys tai:

  • Vieną kartą perlenktas lankstinukas (bukletas). Popieriaus lapas perlenktas perpus, atrodantis, kaip „knygelė“, tik be vidinių lapų;
  • Du kartus perlenktas lankstinukas (brošiūra). Popieriaus lapas perlenktas dviem lygiagrečiais lenkimais.

Lankstinuko dizainas ne mažiau svarbus, negu jo turinys. Iš pradžių lankstinukas turi atkreipti į save dėmesį, tuomet akcentuoti svarbius momentus, logiškai išskaidyti ir struktūrizuoti informaciją, o galiausiai, jis turi būti toks, kad potencialus vartotojas neišmestų jo į artimiausią šiukšlių urną, bet išsaugotų.

UAB „Arte Feliz“ dizaineriai sukurs Jums dizainą ir pateiks maketą bet kokios formos ir dydžio lankstinuko.