Google+
Karulis

Karulis – tai pakibęs puošmuo, skirtas atkreipti vartotojų dėmesį į prekę. Anglų kalboje karuliai vadinami „wobbler“, kas išvertus reiškia: plastikinis ar medinis masalas, skirtas gaudyti žuvį.

Reklamoje karulių dėka gaudomas pirkėjas, kadangi pagrindinė karulio paskirtis – pardavimo vietose atkreipti pirkėjų dėmesį į prekę. Tai nedidelis pakabinamas reklamos produktas su vienpuse spauda ant lanksčios ir, dažniausiai, permatomos kojelės. Dėl kojelės elastingumo visa konstrukcija gali judėti, o judantis objektas, kaip taisyklė, atkreipia į save daugiau dėmesio negu statinis. Tuo tarpu karuliai neerzina ir iššaukia smalsumą, o pardavėjui to ir reikia.

Ryškus ir žaismingas karulis primins pirkėjams apie Jūsų įmonę ar praneš apie kokią nors akciją.

Tradiciniai karuliai gaminami ant kreidinio popieriaus, kuris laminuojamas ir iškertamas, priklausomai nuo figūros formos. Karuliai visada spalvoti ir spausdinami ofsetu. Mes esame pasiruošę pagaminti Jums tiek tradicinį, tiek netradicinį karulį, atsižvelgdami į Jūsų individualius pageidavimus. Originalus dizainas, atliktas mūsų specialistų, sukurtas, atsižvelgiant į Jūsų prekės specifiką, neliks nepastebėtas Jūsų potencialių klientų.