Google+
Plakatai

Pagal apibrėžimą plakatas – tai didelis, spalvotas piešinys, kuriame užrašytas trumpas tekstas ir kuris iškabinamas lauke arba viešoje patalpoje, siekiant apie ką nors pranešti arba ką nors reklamuoti. Ir iš tikrųjų plakatas – tai bet kokios reklamos kampanijos elementas. Dar nuo seno žmonėms būdinga kreipti dėmesį į plakatus. Tai susiję su tuo, kad anksčiau plakatai buvo išskirtinai agitacinio pobūdžio, kviečiantis atlikti tam tikrus veiksmus. Šias savybes plakatai išsaugojo ir iki mūsų dienų. Taigi, kodėl nepasinaudoti plakatų teikiama galimybe ir nepakviesti potencialius klientus pasinaudoti būtent Jūsų įmonės paslaugomis arba įsigyti būtent Jūsų įmonės prekes?

Plakatas – tai pakankamai didelio dydžio reklamos nešėjas, todėl tikimybė, kad jį pamatys Jus dominanti auditorija, labai didelė. Tam, kad plakatas atliktų savo pagrindinę funkciją – pritrauktų praeivių dėmesį į save, jis turi būti:

  • Ryškus;
  • Originalus;
  • Juokingas arba iššaukiantis;
  • Vaizdai turi būti tinkamai sukomponuoti;
  • Įsimintinas šūkis.

Mes sukursime ir atspausdinsime Jums būtent tokį plakatą, į kurį atkreips dėmesį Jūsų potencialūs klientai. Toliau Jūsų plakatas dirbs Jūsų labui savaime. Plakatai niekada neužsimena ir nesikuklina. Jie  - šaukia. Ir šiuo atveju šaukia apie Jus ir tik iš gerosios pusės.

UAB „Arte Feliz“ kuria ir gamina reklaminius, politinius, agitacinius ir socialinius plakatus.  Mes realizuojame sudėtingus kūrybinius projektus, reikalaujančius profesionalumo ir kūrybinio mąstymo. Taip pat realizuojame projektus, kuriuose panaudojama reklaminė fotografija. Atliekame visą kompleksą darbų: nuo dizaino sukūrimo iki reklamos produktų gamybos ir kitų paslaugų.